LORIGO TSE

Twitter @
Facebook

EGYÉNI EREDMÉNYEK

2017

B csapat:

Bársony Csongor-Oláh Emese 

 

2017.03.18.    Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság, Kaposmérő

                         junior II. D.            standard 4. h. ,      latin 3. h.

2017.03.19.   TanzSport-Event Oberpullendorf

                         junior II. D.    standard 2. h.,      latin 3. h.

2017.05.13.  ESV St. Pölten, Sektion Tanzsport

                        junior II. D.             standard 5. h.

2017.06.11.  III. Fonyód Kupa

                      junior II. D.       standard 1. h.

                        ifjúsági D.               standard 2. h.

2017.10.08.  II. C&M Kupa, Siófok

                        junior II. D.             standard 5. h.

                        ifjúsági D.               standard 4. h.

2017.10.14.  XI. Forma kupa D Országos Bajnokság, Algyő

                    junior II. D.              standard 3. h.

2017.10.21.  Isis Open Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard Ranglista, Szombathely

                       junior II. D.            standard 2 h.        latin 1 h.

                       ifjúsági                   standard 2 h.        latin 1 h.

B csapat:

Kovács Ádám-Faludi Eliza

2017.11.25 JUN I. C OB  latin  3.hely

                   JUN I. Standard     1.hely

2017.10.21 ISIS OPEN  JUN I. JUN II. standard 1.hely

                                       JUN I. JUN II. latin 3. hely

2017.10.08. Siófok JUN I. standard, latin 2.hely

2017.06.18. Ausztria JUN I. Standard, latin 1 hely

2017.04.23 Székesfehérvár JUN I: Standard 3.hely

2017.03.19. Oberpullendorf JUN I. Standard, latin 1.hely

2017.03.18. Területi Bajnokság JUN I. standard, latin 1.hely

2017.03.04. D Nyolctánc OB 3.hely

B csapat:

Faludi Bálint-Paksa Luca 

 

2017.03.04.   E  hattánc  OB ,  Baja,  Gyerek II. E   :  4.hely 

2017.03.18.   NY-Magyaro. TB,   Kaposmérő,  Gyerek II. E  :   standard  1.hely,  latin  5.hely 

2017.03.19.   A-Oberpullendorf,  Gyerek II. D : standard  1. hely,  latin  5.hely 

2017.05.13.   A-St. Pölten,  Gyerek II.D :  nyolctánc   3.hely 

2017.06.11.   Fonyód Kupa ,  Fonyód,  Gyerek II.E   standard  1.hely 

2017.09.30.   E osztály  OB ,  Csömör,  Gyerek II.E  standard  4.hely 

2017.10.08.   II.C&M Kupa,   Siófok,  Gyerek II. D  standard  2.hely,  latin  5.hely 

2017.10.21.   ISIS  DANCE  OPEN ,  Szombathely,  Gyerek II. D  standard  2.hely,  latin  4.hely 

                                                                                         Junior I. D  standard  5.hely, latin  4.hely 

2017.10.29.   XVIII. Gála kupa,  Zalaegerszeg,  Gyerek II. D  standard  1.hely,  latin  6.hely

B csapat:

Novák Marcell-Ligler Emma 

  

2017.02.04-Magyar Bajnokság-Szigetszentmiklós- GY. 7. Hely 

2017.03.18.- Területi Bajnokság-Kaposmérő- Gyerek II. D.  St. I. hely, Lt. II. hely 

 2017.03.19.  - Oberpullendorf- St. III. hely, Lt. I.hely 

 2017.05.13.-   Gyerek II. D. 6 tánc - St. Pölten- II. hely 

 2017.06.11.-  Fonyód Kupa – Fonyód – St. II.hely 

 2017.10.21.- ISIS Dance – Szombathely – Gyerek II. D. St. I.hely, Lt. I.hely 

                                                                  -  Junior I. D. St. IV.hely, Lt.II. Hely 

 2017.10.29- Gála Kupa – Zalaegerszeg-  Lt. I. hely, St. II. hely

B csapat:

Simon Áron-Korn Vivien 

 

Név: Korn Vivien

 2017. március 19. 

Verseny: Szabadidősport Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság

Kezdő Latin - Szóló – Lány kategória  III. helyezés

 

 2017. április 2. 

Pásti Dóra  Művészeti Iskolás Táncverseny Bük

junior I. Kezdő Latin - Szóló – Lány kategória  I. helyezés

 

2017. június 4. 

Verseny: A TánCentrum AMI Savaria Társastánc tagozatának évzáró versenye

Helyszín: Szombathely

Helyezés: Junior-Kezdő-STANDARD kategória  I. helyezés

 

2017. június 4. 

 Savaria Tse

 Szombathely

 Junior-Kezdő-LATIN kategória  II. 

 

2017. október  1. 

 DanceNet Kupa Táncverseny Csömör

Junior-Kezdő-STANDARD kategória  III. hely

 

2017. október  1. 

DanceNet Kupa Táncverseny Csömör

Junior-Kezdő-LATIN kategória  III. hely

 

2017. október  29. 

Gála Kupa,: Zalaegerszeg

Junior I-II. -Kezdő-STANDARD kategória  III. hely

 

2017. október  29. Gála Kupa, Zalaegerszeg

Junior I. -Kezdő-LATIN kategória  I. hely

KAPCSOLAT

LORIGO TÁNCSPORT EGYESÜLET

9700 Szombathely, Március 15 tér 5.sz.

Telefon: 06 70 339 4039

Telefon: 06 70 339 4039

Kérdésed van? Írj nekünk!

Email cím (kötelező)

webdesign 2017 by h@ly